Categories
Perinatalinės psichologijos ir medicijos asociacija

Prof. G. Brechman biografija

Georgijus Brechmanas, gydytojas akušeris-ginekologas, medicinos mokslų daktaras, profesorius, Tarptautinės ekologijos mokslų akademijos narys-korespondentas, Ivanovsko valstybinės medicinos akademijos akušerijos ir ginekologijos katedros gydytojų tobulinimosi fakulteto profesorius, 15 metų vadovavo šiai katedrai. Dabar Ivanovsko valstybinės medicinos akademijos garbės profesorius (Rusija).

Tarptautinės prenatalinės ir perinatalinės psichologijos ir medicinos draugijos (ISPPM) konsultacinės tarybos prezidiumo narys, šios draugijos žurnalo „The International Journal of Prenatal and Perinatal Psychology and Medicine“ redakcinės tarybos narys. Eldos vardo ISPPM premijos laureatas (2005) už tarpusavio sąveikos teoriją tarp mamos ir dar negimusio vaiko bei indėlį vystant prenatalinės ir perinatalinės psichologijos mokslus. Ivanovsko (1994), o vėliau Rusijos (1997) tarptautinės prenatalinės ir perinatalinės psichologijos ir medicinos asociacijos įkūrėjas ir pirmasis prezidentas (vėliau garbės prezidentas). Haifa (Izraelis) universiteto klinikinio konsultacinio centro konsultantas. Izraelio mokslininkų-repatriantų sąjungos prezidiumo narys. Daugiau nei 200 mokslinių publikacijų autorius. 15 metų dirba perinatalinės psichologijos srityje. Dalyvavo ir darė pranešimus 7 Tarptautiniuose ISPPM kongresuose (Lenkijoje, Didžiojoje Britanijoje, Italijoje, Vokietijoje, Vengrijoje, Graikijoje ir Rusijoje).

Pagrindinės mokslinės kryptys ir interesai: moterų psichosomatiniai sutrikimai akušerinėje-ginekologinėje praktikoje, prenatalinės ir perinatalinės psichologijos srityje, sintropijos teorijos medicinoje, ikigimdyvinė sąveika tarp mamos ir vaiko, atmintis iki gimimo.